wpdev-booking - en to nl translation catalogue (693 entries)

en:  - custom wp-plugins and wp-themes development, WordPress solutions
nl: - aangepaste wp-plugins en wp-themes ontwikkeling, WordPress oplossingen

en:  Cancel only pending, not paid bookings, which is older then at this selection.
nl: Annuleer alleen lopende, niet betaalde boekingen, die ouder zijn dan deze selectie.

en:  Check this  if you want to use a part of the day (not full day) at start and end day of selection range . It will overwrite start time and end time from from customization.
nl: Vink dit aan als u een deel van de dag (niet de hele dag) wil aan het begin of einde van een periode selectie. Het overschrijft de begin en eind tijd van het formulier.

en:  Check this  if you want to use selection range in calendar. For example: select a week or only five days for booking.
nl: Vink dit aan als u de periode selectie in de kalender wilt gebruiken. Bijvoorbeeld: selecteer een week of slechts vijf dagen voor een boeking.

en:  Check this checkbox and booking will be automaticaly approve or cancel, when visitor make successfully payment or when visitor make a payment cancellation. Warning this wont work if visitor leave the payment page
nl: Vink dit aan en boekingen worden automatisch goedgekeurd of geannuleerd wanneer de bezoeker een succesvolle betaling doet of wanneer de bezoeker een betaling annuleert. Waarschuwing: dit werkt niet als de bezoeker de betalings pagina verlaat

en:  Check this checkbox for using Sage payment.
nl: Vink deze checkbox aan voor gebruik van Sage betalingen.

en:  Check this checkbox if you want that availability of the day (capacity) depends from number of selected visitors %s
nl: Vink deze checkbox aan wanneer u wilt dat de beschikbaarheid van dagen (capaciteit) afhangt van het aantal geselecteerde bezoekers %s

en:  Check this checkbox if you want to show availability number of booking resource at the tooltip, when mouse over the day of calendar.
nl: Vink deze checkbox aan als je het beschikbaar aantal boekingsmiddelen wil zien met de tooltip, als de muis over de kalender beweegt.

en:  Check this checkbox if you want to show daily cost at the tooltip, when mouse over it.
nl: Vink deze optie aan als u wilt dat de dagelijkse kosten getoond worden als tooltip, als de muis eroverheen gaat.

en:  Check this checkbox to %sactivate%s cancel pending not paid bookings.
nl: Vink dit aan om het annuleren van onbetaalde boekingen te %s activeren %s.

en:  Check this checkbox to %ssend%s cancellation email for this process.
nl: Vink dit aan om de annulerings e-mail te %s versturen %s van dit proces

en:  Check this checkbox to use PayPal.
nl: Vink deze checkbox aan om PayPal te gebruiken

en:  Check this to let the visitors enter more info like email or web url.
nl: Vink dit aan om de bezoekers meer informatie zoals e-mail of web url te laten invoeren.

en:  Check unavailable days for your visitors.
nl: Controleer onbeschikbare dagen voor uw bezoekers

en:  Check, if you want activate auto fill fields of booking form for logged in users.
nl: Vink aan, indien u de auto invul velden van een boekingsformulier voor ingelogde users wil activeren.

en:  Check, if you want delete booking data during uninstalling plugin.
nl: Vink aan als je boekingsdata wil verwijderen bij deinstallatie van de plugin

en:  Check, if you want have multiple days selection at calendar.
nl: Vink aan, als je meerdere dagen selectie in de kalender wil hebben.

en:  Check, if you want to activate CAPTCHA inside of booking form.
nl: Vink aan, als je CAPTCHA wil activeren binnen een boekingsformulier

en:  Check, if you want to show help hints at the admin panel.
nl: Vink aan, als je hulp hints wil laten zien in het beheer scherm.

en:  Check, if you want to show legend of dates under booking calendar.
nl: Vink aan als u de de legenda van datums onder de boekings kalender wil zien

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
nl: Select het gebruik van test (zandbak test omgeving) of live Paypal betaling.

en:  Turn On/Off copyright %s notice at footer of site view.
nl: Zet copyright %s bericht aan/uit in de footer van de website

en:  Use these shortcodes for customization:
nl: Gebruik deze snelcodes voor aanpassingen:

en:  for all days!
nl: voor alle dagen!

en: %s - additional time field (as an additional property). Do not apply to the dividing day into sections.
nl: %s - toegevoegde tijd veld (als een toegevoegde eigenschap). Niet toepassen voor het opdelen van een dag in secties.

en: %s - availability of booking resource,
nl: %s - beschikbaarheid van boekingsmiddel,

en: %s - booking info, getted as a excerpt from post,
nl: %s - boeking informatie, als samenvatting uit post verkregen,

en: %s - calendar
nl: %s - kalender

en: %s - check in date,
nl: %s - incheck datum,

en: %s - check out date,
nl: %s - uitcheck datum,

en: %s - checkbox field,
nl: %s - checkbox veld,

en: %s - cost of booking resource,
nl: %s - kosten van boekingsmiddel

en: %s - countries list field,
nl: %s - landenlijst veld,

en: %s - coupon field,
nl: %s - kortingsbon veld,

en: %s - default value of field (can be skipped)
nl: %s - standaard waarde van veld (kan overgeslagen worden)

en: %s - duration time field.
nl: %s - tijdsduur veld

en: %s - email field,
nl: %s - E-mail veld,

en: %s - end time field.
nl: %s - eind tijd veld.

en: %s - enter direct cost at admin panel at page:
nl: %s - voer directe kosten in, in het beheerpaneel op pagina:

en: %s - featured image, getted as a featured image from post,
nl: %s - special plaatje, als een speciaal plaatjes uit post verkregen,

en: %s - field name, must be unique (can not be skipped)
nl: %s - veld naam, moet uniek zijn (kan niet overgeslagen worden)

en: %s - inserting ID of reservation
nl: %s - ID van reservering invoeren

en: %s - inserting check in date (first day of reservation),
nl: %s - check-in datum invoeren (eerste dag van reservering),

en: %s - inserting check out date (last day of reservation),
nl: %s - check-out datum invoeren (laatste dag van reservering),

en: %s - inserting cost of payment
nl: %s - betalingskosten invoeren

en: %s - inserting cost of this booking,
nl: %s - invoegen boekingskosten

en: %s - inserting data from fields of booking form,
nl: %s - voeg gegevens in van velden van het boekingsformulier,

en: %s - inserting dates of booking,
nl: %s - boekingsdatums invoeren,

en: %s - inserting detail person info
nl: %s - details persoonsinformatie invoeren

en: %s - inserting detail person info,
nl: %s - voeg details van de persoons informatie in

en: %s - inserting link for booking cancellation by visitor at client side of site,
nl: %s - link voor annulering van boeking door bezoeker op de klantzijde van de site invoegen

en: %s - inserting link of booking editing by visitor at client side of site,
nl: %s - link naar bewerken van boeking voor bezoekers op de klantzijde van de site invoegen

en: %s - inserting link to booking editable by vistor from his account,
nl: %s - invoegen van link naar bewerkbare boeking door bezoeker van dit account,

en: %s - inserting link to payment page for visitor at client side of site,
nl: %s - link naar betalingspagina voor bezoekers op de klantenzijde van de site invoegen

en: %s - inserting moderate link of new booking,
nl: %s - invoegen van link voor het verwerken van een nieuwe boeking,

en: %s - inserting name of person, who made booking (field %s requred at form for this bookmark),
nl: %s - voeg de naam van de persoon in, die de boeking gedaan heeft (veld %s is verplicht in het formulier van deze link),

en: %s - inserting new line
nl: %s - een nieuwe regel invoegen

en: %s - inserting new line,
nl: %s - nieuwe regel invoeren

en: %s - inserting reason of cancel booking
nl: %s - voeg een reden toe voor het annuleren van een boeking

en: %s - inserting reason of payment, you can enter it before sending email
nl: %s - reden van betaling invoeren, u kunt dit invoeren voor het versturen van E-mail

en: %s - inserting type of booking resource,
nl: %s - type boekingsmiddel inoveren,

en: %s - link to the page with booking form,
nl: %s - link naar de pagina met het boekingsformulier,

en: %s - maximum support visitors for booking resource,
nl: %s - maximum ondersteuning bezoekers voor boekingsmiddel

en: %s - new line,
nl: %s - nieuwe regel,

en: %s - resource title,
nl: %s - middel titel,

en: %s - search button,
nl: %s - zoek knop,

en: %s - select field,
nl: %s - select veld,

en: %s - start and end time field in one dropdown list
nl: %s - begin en eind tijd veld in een dropdown lijst

en: %s - start time field.
nl: %s - begin tijd veld.

en: %s - submit button,
nl: %s - verzend knop,

en: %s - text field.
nl: %s - tekst veld

en: %s - textarea field,
nl: %s - tekst veld,

en: %s - this symbol means that this field is Required (can not be skipped)
nl: %s - dit symbool betekent dat dit veld Verplicht is (kan niet worden overgeslagen)

en: %sGeneral shortcode rule for fields insertion%s
nl: %s Algemene afkortings regel voor het invoegen van velden %s

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
nl: %s Belangrijk!!! %s Als u een boekingskalender (ingevoegd in een post/pagina) en een widget op dezelfde pagina zet, dan zal de laatste niet zichtbaar zijn.

en: %sNo this booking resources.%s
nl: %s Niet dit boekingsmiddel. %s

en: %sPowered by wordpress plugins developed by %s
nl: %s Powered by wordpress, plugins ontwikkeld door %s

en: %sThere are no reservations.%s Please, press this %s button, when you edit %sposts%s or %spage%s. %sAfter entering booking you can wait for making  reservation by somebody or you can make reservation %shere%s.
nl: %s Er zijn geen reserveringen. %s A.U.B. klik op deze %s knop, als je %s posts %s of %s pagina's %s wil bewerken. %s Na het invoeren van een boeking kunt u wachten voor iemand die uw reservering maakt, of u kunt zelf %s hier %s een reservering doen.

en: %sUse these shortcode types for inserting fields into form:%s
nl: %s Gebruik deze afkortingstypes om velden in het formulier in te voegen: %s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
nl: %s U heeft geen toestemming tot dit boekingsmiddel. %s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
nl: %s U heeft geen toestemming om deze pagina te bekijken. %s Uw account is niet actief, neem A.U.B. contact op met de beheerder. %s

en: %s[bookingname]%s - inserting name of booking resource,
nl: %s[bookingname]%s - invoer van de naam van een boekingsbron,

en: %s[dates]%s - inserting list of reserved dates
nl: %s[dates]%s - invoer van een lijst van gereserveerde datums

en: %s[datescount]%s - inserting number of reserved dates
nl: %s[datesecount]%s - invoer van het aantal gereserveerde datums

en: %snew reservation%s
nl: %s nieuwe reservering %s

en: %sshowing after%s booking
nl: %s laat zien na %s boeking

en: %sstart booking time%s
nl: %s begin boekingstijd %s

en: A URL to which the payers browser is redirected if payment is cancelled, for example, a URL on your website that displays a {Payment Canceled} page.
nl: Een URL waarnaar de betalers browser gestuurd wordt als de betaling geannuleerd word, bijvoorbeeld een URL op uw website die een {Betaling geannuleerd} pagina laat zien.

en: ASC
nl: Oplopend

en: AUTHENTICATE
nl: AUTHENTICEREN

en: Actions
nl: Acties

en: Actions for specific user
nl: Acties voor specifieke gebruiker

en: Activate
nl: Activeer

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add booking
nl: Voeg boeking toe

en: Add new booking form
nl: Voeg nieuw boekingsformulier toe

en: Add new booking resource
nl: Voeg nieuwe boekingsmiddelen toe

en: Add new cost
nl: Voeg nieuwe kosten toen

en: Add new coupon
nl: Voeg nieuwe kortingscode toe

en: Add new filter
nl: Filter toevoegen

en: Add new resource
nl: Een nieuw middel toevoegen

en: Additional cost
nl: Bijkomende kosten

en: Additional cost in %s per 1 day
nl: Toegevoegde kosten in %s voor 1 dag

en: Additional cost in USD per 1 day
nl: Toegevoegde kosten in US dollars per dag

en: Additional customization style of this element you can make at this file
nl: Aanvullende aanpassing van stijl van dit element kunt u maken in dit bestand

en: Address
nl: Adres

en: Address (required)
nl: Adres (verplicht)

en: Aditional cost for
nl: Bijkomende kosten voor

en: Admin email
nl: E-mail admin

en: Advanced Settings
nl: Uitgebreide Instellingen

en: Advanced cost
nl: Uitgebreide kosten

en: Advanced cost management
nl: Gevorderd kosten management

en: Agregate resources:
nl: Geaggregeerde middelen

en: All
nl: Allemaal

en: All days for %s are
nl:  Alle dagen voor %s zijn

en: All incoming bookings
nl: Alle inkomende boekingen

en: All incoming reservations
nl: Alle inkomende reserveringen

en: All incomining reservations
nl: Alle inkomende reserveringen

en: All reservations
nl: Alle reserveringen

en: Any day of week
nl: Elke dag van de week

en: Appartment #1
nl: Appartement 1

en: Appartment #2
nl: Appartement 2

en: Appartment #3
nl: Appartement 3

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: April
nl: april

en: August
nl: Augustus

en: Australian Dollars
nl: AustralischeDollars

en: Auto approve/cancel of booking
nl: Automatisch goedkeuren/afwijzen van boeking

en: Auto cancel bookings
nl: Annuleer boekingen automatisch

en: Auto cancel pending not paid bookings
nl: Annuleer lopende, niet betaalde boekinen automatisch

en: Auto fill fields
nl: Automatische invulvelden

en: Auto fill form
nl: Vul formulier automatisch in

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Availability description
nl: Beschrijving van de beschikbaarheid

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available:
nl: Beschikbaar:

en: Avalaibility booking type
nl: Beschikbaarheid van het boekingstype

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Billing City
nl: Factuur plaats

en: Billing form fields customization
nl: Aanpassing van de velden op het rekening formulier

en: Book now
nl: Boek nu

en: Booked
nl: Geboekt

en: Booking
nl: Boeking

en: Booking Manager - show all old bookings
nl: Boekings Manager - laat alle oude boekingen zien

en: Booking calendar
nl: Boekingskalender

en: Booking calendar for this booking resource are already at the page
nl: Boekings kalender voor dit boekingsmiddel is al aanwezig op de pagina

en: Booking coupons managment
nl: Boekingsmanagement van kortingsbonnen

en: Booking form
nl: Boekings formulier

en: Booking form settings
nl: Instellingen van het boekingen formulier

en: Booking form type:
nl: Type boekingsformumlier

en: Booking form with calendar
nl: Boekingsformulier met kalender

en: Booking resource
nl: Middel boeken

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
nl: Boekingsmiddel type is niet gedefinieerd. Het probleem kan zijn dat de URL de verkeerde code bevat.

en: Booking resource:
nl: Boekings middel:

en: Booking resources managment
nl: Boekingsmiddelen management

en: Booking settings
nl: Boekings instellingen

en: Booking settings customizations
nl: Aanpassingen van boekings instellingen

en: Booking table settings
nl: Instellingen boekingstabel

en: Bookings
nl: Boekingen

en: Bookings default order
nl: Standaard volgorde van boekingen

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
nl: Braziliaanse Real (alleen voor Braziliaanse gebruikers)

en: Button types
nl: Knop types

en: Buy
nl: Kopen

en: Buy now
nl: Koop nu

en: Cache expiration
nl: Verlooptijd van cache

en: Cache is expire:
nl: Cache is verlopen:

en: Calendar settings
nl: Kalender instellingen

en: Calendar skin
nl: Kalender skin

en: Canadian Dollars
nl: Canadese Dollars

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Return URL from PayPal
nl: Annuleer terugkeer URL van PayPal

en: Cancel bookings older
nl: Annuleer boekingen ouder

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Capacity of resources
nl: Capaciteit van de middelen

en: Check %sfeatures%s of each versions, test %sonline demo%s and %sbuy%s.
nl: Controleer %s kenmerken %s van alle versies, test %s online demonstratie %s en %s koop %s.

en: Check in
nl: Inchecken

en: Check out
nl: Uitchecken

en: Child booking resources
nl: Kinderen boekings middelen

en: Children
nl: Kinderen

en: Choose Payment Currency
nl: Kies munteenheid

en: Choose live or test environment
nl: Kies live of test omgeving

en: Chose payment mode
nl: Kies betaalmethode

en: City
nl: Woonplaats

en: City(required)
nl: Woonplaats (verplicht)

en: Click to toggle
nl: Klik om te in/uit te schakelen

en: Copyright notice
nl: Copyright bericht

en: Cost
nl: Kosten

en: Cost and availability
nl: Kosten en beschikbaarheid

en: Cost description
nl: Beschrijving van de kosten

en: Cost for selected days
nl: Kosten voor de geselecteerde dagen

en: Cost is not correct. It have to be more then 0
nl: Kosten zijn onjuist. Het moet meer dan 0 zijn

en: Cost of 1 day
nl: Kosten van 1 dag

en: Cost of each booking resource
nl: Kosten van ieder boekingsmiddel

en: Cost of each booking type
nl: Kosten van elk type boeking

en: Cost saved successfuly
nl: Kosten succesvol opgeslagen

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Costs
nl: Kosten

en: Count of days
nl: Telling van dagen

en: Country
nl: Land

en: Country(required)
nl: Land (verplicht)

en: Coupon
nl: Kortingsbon

en: Coupon Code
nl: Kortingscode

en: Coupon saved
nl: Kortingsbon opgeslagen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Customer Email
nl: E-mailadres klant

en: Customization of
nl: Aanpassing van

en: Customization of found booking resource items
nl: Aanpassing van onderdelen van gevonden boekingsmiddel

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische Koruna

en: DEFERRED
nl: UITGESTELD

en: DESC
nl: Aflopend

en: Danish Krone
nl: Deense Kronen

en: Date Format
nl: Datum formaat

en: Date filter
nl: Datum filter

en: Dates
nl: Datums

en: Dates view
nl: Datums view

en: Days of month
nl: Dagen van de maand

en: Days of week
nl: Dagen van de week

en: Days selection number
nl: Selectie nummer dagen

en: Deactivate
nl: deactiveer

en: December
nl: december

en: Default
nl: Standaard

en: Default booking resource
nl: Standaard boekingsbron

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all booking data
nl: Verwijder alle boekingsgegevens

en: Delete booking data
nl: Verwijder boekingsgegevens

en: Delete configuration
nl: Verwijder instellingen

en: Delete this coupon
nl: Verwijder deze kortingsbon

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Depends from number of selected days
nl: Is afhankelijk van het aantal geselecteerde dagen

en: Description of cancellation
nl: Beschrijving van de annulering

en: Discounts / additional cost, depends from selection at form
nl: Kortingen / extra kosten, afhankelijk van de selectie in het formulier

en: Display Booking.
nl: Toon boeking

en: Do you really want
nl: Wil je echt

en: Do you really want to delete?
nl: Wilt u dit echt verwijderen?

en: Done
nl: Klaar

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Notes
nl: Bewerk Aantekeningen

en: Edit notes
nl: Bewerk aantekeningen

en: Edit reservation
nl: Bewerk reservering

en: Email
nl: E-mail

en: Email (required)
nl: E-mail (verplicht)

en: Email to "Admin" after booking at site
nl: E-mail naar "Admin" na boeking op de site

en: Email to "Person" after approval of booking
nl: E-mail naar "Person" na goedkeuring van de boeking

en: Email to "Person" after deny of booking
nl: Stuur e-mail naar "Person" na weigeren van de boeking

en: Email to "Person" after modification of booking
nl: E-mail aan "Persoon" na wijziging van boeking

en: Email to "Person" after new reservation is done by this person
nl: E-mail naar "Persoon" nadat een nieuwe reservering is gedaan door deze persoon

en: Email to "Person" with payment request
nl: E-mail aan "Persoon" met betalingsverzoek

en: Emails
nl: E-mails

en: Emails templates, which are use shortcodes: %s will be link to this page
nl: E-mail templates, die shortcodes gebruiken: %s zullen naar deze pagina linken

en: End Time is invalid, probably by requesting time(s) already booked, or already in the past, or less then start time if only 1 day selected.!
nl: Eind tijd is onjuist, waarschijnlijk omdat deze tijd(en) al volgeboekts zijn, in het verleden liggen of voor de begin tijd liggen als maar 1 dag geselecteerd is!

en: End time
nl: Eind tijd

en: Enter a return relative Failed URL. Sage will redirect visitors to this page after Failed Payment
nl: Voer een relative Failed URL toe. Sage zal bezoekers naar deze pagina leiden bij een Failed Payment

en: Enter a return relative Successful URL. Sage will redirect visitors to this page after Successful Payment
nl: Voer een relatieve Successful URL toe. Sage zal bezoekers naar deze pagina leiden bij een Successful Payment

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your emeil). The visitors will see this text
nl: Voer een titel in voor het Referentie tekst veld (Uw e-mail). De bezoekers zullen deze tekst zien

en: Enter season rate(s) (costs diference in %s from standard cost %s or fixed cost) of booking resource %s or %sadd new season filter%s
nl: Voeg seizoenstarieven (costen verschil in %s van standaard kosten %s of vaste kosten) van het boekingsmiddel %s of %s voeg seizoensfilter toe %s

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
nl: Voer de naam van de service of de reden van de betaling hier in.

en: Enter your phone
nl: Voer uw telefoonnummer in

en: Every
nl: Elke

en: Example #1: %s
nl: Voorbeeld #1: %s

en: Example #1: %s - default usage
nl: Voorbeeld #1: %s - standaard gebruik

en: Example #2: %s - checked by default
nl: Voorbeeld #2: %s - standaard aangevinkt

en: Example #2: %s - country selected by default
nl: Voorbeeld #2: %s - land standaard geselecteerd

en: Example #3: %s - several values
nl: Voorbeeld #3: %s - verschillende waardes

en: Example: %s
nl: Voorbeeld: %s

en: Example: %s
nl: Bijvoorbeeld: %s

en: Example: %s. If you have already predefined times, you can also use this shortcode: %s
nl: Voorbeeld: %s. Als je voorgedefineerde tijden hebt, dan kan je deze afkorting gebruiken: %s

en: Example: %sJohn%s
nl: Voorbeeld: %s John %s

en: Example: %sMake booking here%s
nl: Voorbeeld: %s Hier boeken %s

en: Example: %sSend%s
nl: Voorbeeld: %s Verstuur %s

en: Expiration Date
nl: Verloop Datum

en: Features
nl: Kenmerken

en: February
nl: februari

en: Fields
nl: Velden

en: Filter deleted successfully
nl: Filter succesvol verwijderd

en: Filter saved
nl: Filter opgeslagen

en: Final cost
nl: Definitieve kosten

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Name (required)
nl: Voornaam (verplicht)

en: First Name(s)
nl: Voornaam(en)

en: Fixed Amount
nl: Vast bedrag

en: Footer
nl: Voeter

en: For
nl: Voor

en: For booking select type of booking resource
nl: Voor boekingen selecteer het type boekings middel

en: For example: "The reservation %s at dates: %s has been  edited. %s  You can edit this booking at this page: %s  Thank you, Reservation service."
nl: Bijvoorbeeld: "De reservering %s op datums: %s is gewijzigd. %s U kunt deze boeking aanpassen op deze pagina: %s Dank U, Reserveringsservice. "

en: For example: "You need to approve a new reservation %s on the following dates: %s Person detailed information:%s You can edit this booking at: %s Thank you, Reservation service."
nl: Bijvoorbeeld: "U moet een nieuwe reservering goedkeuren %s op de volgende datums: %s Gedetailleerde persoons informatie: %s U kunt deze boeking bewerken op: %s Dank U, Reserverings service."

en: For example: "Your reservation %s at dates: %s has been  canceled. %s Thank you, Reservation service."
nl: Bijvoorbeeld: "Uw reservering %s op datums: %s is geannuleerd. %s Dank U, Reserveringsservice."

en: For example: "Your reservation %s at dates: %s has been approved.%s  You can edit this booking at this page: %s Thank you, Reservation service."
nl: Bijvoorbeeld: "Uw reservering %s op datums: %s is goedgekeurd. %s U kun deze boeking wijzigen op deze pagina: %s Dank u, reserverings bureau. "

en: For example: "Your reservation %s at dates: %s is processing now! Please, wait for the confirmation email. %s  You can edit this booking at this page: %s Thank you, Reservation service."
nl: Bijvoorbeeld: "Uw reservering %s op datums: %s wordt op dit moment verwerkt! Wacht u A.U.B. op de bevestigings e-mail. %s U kunt deze boeking aanpassen op deze pagina: %s Dank u, reserveringsbureau."

en: For using this feature you %smust have activated auto return link%s at your Paypal account.
    Follow these steps to configure it:%s
    1. Log in to your PayPal account.%s
    2. Click the Profile subtab.%s
    3. Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.%s
    4. Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.%s
    5. For the Return URL, enter the YOUR URL for your site for successfull payment.
nl: Voor deze optie moet u %s de auto return link %s op uw Paypal account geactiveerd  hebben. 
    Volg deze stappen om het te configureren: %s 
    1. Log in op uw Paypal account. %s 
    2. Klik op het Profiel subtabblad. %s 
    3. Klik op "Website betalings voorkeuren in de Verkopers voorkeuren kolom. %s 
    4. Bij Auto Return voor Website Betallingen, klik op de knop. %s 
    5. Voor de Return URL, voer UW URL voor succesvolle betaling voor uw site in.

en: Form
nl: Formulier

en: Form content data showing in emails (%s-shortcode) and inside approval and reservation tables in booking calendar page
nl: Inhoud van formulier dat getoond wordt in E-mails (%s - afkorting) en binnen goedkeurings en reserverings tabellen op de boekings kalender pagina

en: Form fields
nl: Formulier velden

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
nl: Gevonden: %s boekingsformulieren in posts of pagina's

en: Fr
nl: Vr

en: Free
nl: Gratis

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Van

en: Functionality
nl: Functionaliteit

en: General
nl: Algemeen

en: Hide all booking tables
nl: Verberg alle boekingstabellen

en: High season
nl: Hoog seizoen

en: Hong Kong Dollar
nl: Hong Kong Dollars

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse Forinten

en: If you add costs here, so %srates%s for this booking resource will not take effect !!!
nl: Als u hier kosten toevoegt worden %s bedragen %s voor deze boekingsbron niet geeffectueerd!!!

en: If you have already predefined times (start and end time), use this code: %s
nl: Als je al voorgedefinieerde tijden (begin en eind tijd) hebt, gebruik deze code: %s

en: If you have no account for this system, please visit %s to create one. Simulator account emulates the Sage Pay account as well as a  Test and Live account.
nl: Indien U geen account heeft voor dit systeem, bezoek a.u.b. %s om er een aan te maken. Het simulatie account werkt zowel als een Sage betallings account en als een test en live account

en: If you set already start time, you can set duration of time using this shortcode: %s. You do not requre endtime.
nl: Als je al een begin tijd gegeven  hebt, kun je de duurtijd zetten door deze afkorting te gebruiken: %s. Je hoeft dan geen eindtijd in te geven.

en: Incorrect email field
nl: Onjuist E-mail veld

en: Info
nl: Informatie

en: Information
nl: Informatie

en: Insert booking calendar
nl: Voeg boeking kalender toe

en: Insertion of
nl: Invoeging van

en: Inserttion of
nl: Invoeging van

en: Is send cancellation email
nl: Annulerings e-mail is verstuurd

en: Israeli Shekel
nl: Israelische Shekel

en: January
nl: januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Name (required)
nl: Achternaam (verplicht)

en: Last name
nl: Achternaam

en: Live Demos
nl: Live demonstraties

en: Login
nl: Inloggen

en: Main difference features
nl: Belangrijkste verschillen

en: Main settings
nl: Hoofd instellingen

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
nl: Doe betalingen met payPal - het is snel, gratis en veilig!

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
nl: Maleisische Ringgits (alleen voor Maleisische gebruikers)

en: Management of
nl: Management van

en: March
nl: maart

en: Max
nl: Maximum

en: Max available items inside of booking resource
nl: Maximum aantal beschikbare delen binnen een boekingsmiddel

en: Max number of resources
nl: Maximum aantal middelen

en: Maximum number of visitors for resource
nl: Maximum aantal bezoekers per bron

en: May
nl: Mei

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse Pesos

en: Minimum Purchase
nl: Minimaal aankoopbedrag

en: Minimum days count
nl: Minimaal aantal dagen

en: Mo
nl: Ma

en: Modification of exist reservation
nl: Aanpassing van eerdere reservering

en: Monday
nl: Maandag

en: Months
nl: Maanden

en: Multi booking
nl: Meervoudige boeking

en: MultiUser support
nl: Ondersteuning voor meerdere gebruikers

en: Multiple days selection
nl: Selectie van meerdere dagen

en: My
nl: Mijn

en: Name
nl: Naam

en: Name of filter
nl: Naam van filter

en: Names of items from resource
nl: Namen van onderdelen van de bron

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw Zeeland Dollars

en: New reservation
nl: Nieuwe reservering

en: New reservation title
nl: Nieuwe reserverings titel

en: Next Month
nl: Volgende maand

en: No days
nl: Geen dagen

en: Norwegian Krone
nl: Noorweegse Kronen

en: November
nl: november

en: Number of days
nl: Aantal dagen

en: Number of months
nl: Aantal maanden

en: Number of resource items inside of parent resource
nl: Aantal middelen binnen een hoger niveau middel

en: Number of visitors
nl: Aantal bezoekers

en: Oct
nl: Okt

en: October
nl: oktober

en: Only availability calendar
nl: Alleen beschikbaarheidskalender

en: Only booking form
nl: Alleen boekingsformulier

en: PAYMENT
nl: BETALING

en: Paid
nl: Betaald

en: Parameters:
nl: Variabelen:

en: Parent
nl: Ouder

en: Partially booked
nl: Gedeeltelijk geboekt

en: Pay now
nl: Betaal nu

en: Pay using %s payment service
nl: Betaal door middel van %s de betalings service

en: PayPal active
nl: Paypal actief

en: PayPal customization
nl: PayPal instellingen

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment description
nl: Betalings omschrijving

en: Payment for booking of the %s for days: %s
nl: Betaling voor boeking van de %s voor de dagen: %s

en: Payments
nl: Betalingen

en: Paypal Email address to receive payments
nl: PayPal E-mail adres om betalingen te ontvangen

en: Pending
nl: In afwachting

en: Percentage Off
nl: Percentage van

en: Philippine Pesos
nl: Fillippijnse Pesos

en: Phone
nl: Telefoon

en: Please set required billing fields, they will automatically %sassign  to billing booking form%s
nl: Zet a.u.b. de verplichte rekenings velden. Deze zullen automatisch worden %s toegewezen aan het rekenings formulier %s

en: Please test this URL. Its have to be valid
nl: Test deze URL a.u.b.  Hij moet juist zijn.

en: Please, enter cost
nl: Voer kosten in A.U.B.

en: Please, select field from your booking form. This field will be automatically assign to current field in biilling form.
nl: Selecteer a.u.b. een veld op uw boekingsformulier. Dit veld zal automatisch toegewezen worden aan het huidige veld op het formulier van de rekening.

en: Please, select reservation date(s) at Calendar.
nl: Selecteer A.U.B. reserverings datums in de kalender

en: Please, select your type of booking form
nl: Selecteer uw type boekingsformulier A.U.B.

en: Polish Zloty
nl: Poolse Zloty

en: Post Code
nl: Postcode

en: Post code
nl: Postcode

en: Post code(required)
nl: Postcode (verplicht)

en: Pounds Sterling
nl: Pond Sterling

en: Presidential Suite
nl: Presidentiele suite

en: Previos Month
nl: Vorige maand

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Probably by requesting time(s) already booked, or already in the past!
nl: Waarschijnlijk zijn de gevraagde tijd(en) al geboekt, of al voorbij!

en: Probably number of selected visitors more, then available at selected day(s)!
nl: Verwacht aantal bezoekers meer, dan beschikbaar op de geselecteerde dag(en)!

en: Purchase
nl: Kopen

en: Range selection
nl: Selectie van periode

en: Rates
nl: Tarieven

en: Rates cost
nl: Tariefkosten

en: Reason of cancellation here
nl: Reden van annulering hier

en: Recomended WordPress Plugins
nl: Aanbevolen WordPress plugins

en: Redirect visitor to a new "thank you" page
nl: Stuur bezoekers door naar een nieuwe "Dank U" pagina

en: Reference Text Box Title
nl: Referentie Tekstveld Titel

en: Regular user
nl: Normale gebruiker

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Request is failed
nl: Verzoek is mislukt

en: Request is sent
nl: Verzoek is verstuurd

en: Reservation services
nl: Reserverings diensten

en: Reset cache
nl: Herstel cache

en: Reset to default Payment form
nl: Herstel standaard betaalformulier

en: Reset to default Payment form content
nl: Herstel de standaard inhoud voor het betalings formulier

en: Reset to default form
nl: Herstel standaard formulier

en: Reset to default form content
nl: Herstel de standaard inhoud van het formulier

en: Reset to default search form content
nl: Ga terug naar de standaard zoekformulier instellingen

en: Reset to default value
nl: Zet terug op de standaard waarde

en: Resource #1
nl: Middel #1

en: Resource #2
nl: Middel #2

en: Resource #3
nl: Middel #3

en: Resource Cost
nl: Kosten van middel

en: Resource list, which support this coupon
nl: Middelenlijst, die deze kortingsbon ondersteunen

en: Resource name
nl: Naam van middel

en: Resources
nl: Middelen

en: Return URL after Failed order
nl: Ga terug naar URL na niet succesvolle aanvraag

en: Return URL after Successful order
nl: Ga terug naar URL na succesvolle aanvraag

en: Return URL from PayPal
nl: Terugkeer URL van PayPal

en: Royal Villa
nl: Koninklijke villa

en: Sa
nl: Za

en: Sage payment active
nl: Sage betaling is actief

en: Sage payment customization
nl: Aanpassingen aan Sage betalingen

en: Sandbox
nl: Zandbak

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Sla wijzigingen op

en: Save changes
nl: Sla veranderingen op

en: Save cost
nl: Sla kosten op

en: Save costs
nl: Bespaar kosten

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Savings
nl: Besparingen

en: Search
nl: Zoek

en: Search Cache Settings
nl: Zoek cache instellingen

en: Search form
nl: Zoek formulier

en: Search form customization
nl: Optimalisering van het zoekformulier

en: Search results
nl: Zoek resultaten

en: Season
nl: Seizoen

en: Select %s days below or %sadd new season filter%s
nl: Selecteer %s dagen voor of %s voeg seizoensfilter toe %s

en: Select default type of dates view at the booking tables
nl: Selecteer standaard type van datum in de boekingstabellen

en: Select number of month to show for calendar.
nl: Selecteer het aantal maanden zichtbaar in kalender.

en: Select start month of calendar
nl: Selecteer beginmaand van de kalender

en: Select submit button type
nl: Selecteer het "verzenden" knop type

en: Select the skin of booking calendar
nl: Selecteer de skin van de boekings kalender

en: Select time of cache expiration
nl: Selecteer een verlooptijd voor cache

en: Select user access level for this administration page
nl: Selecteer gebruikers toegangs niveau voor deze beheer pagina

en: Select what you want to show: booking form or only availability calendar.
nl: Selecteer wat je wil laten zien: boekingsformulier of alleen de beschikbaarheids kalender

en: Select your default booking resource. Opening from this resource.
nl: Selecteer uw standaard boekingsbron. Open vanaf deze bron.

en: Select your default order of booking resources
nl: Selecteer uw standaard volgorde van boekings middelen

en: Select your maximum number of months at booking calendar
nl: Selecteer uw maximum aantal maanden in de boekingskalender

en: Select your start day of range selection at week
nl: Selecteer de begin dag van de selectie van een aatal dagen in een week

en: Select your start day of the week
nl: Selecteer de begindatum van de week

en: Selection of DYNAMIC number of days by TWO mouse click
nl: Selectie van DYNAMISCH aantal dagen met TWEE muisklikken

en: Selection of FIXED number of days by ONE mouse click
nl: Selectie van VAST aantal dagen met EEN muisklik

en: Send
nl: Versturen

en: Send copy of this email to Admin
nl: Stuur een copy van deze E-mail naar de beheerder

en: Send email notification to customer about this operation
nl: Stuur een E-mail naar klanten hierover

en: Send payment request to customer
nl: Stuur betalingsverzoek aan klant

en: Send payment request to visitor
nl: Stuur betalingsverzoek aan bezoeker

en: September
nl: september

en: Seson rates of booking resource
nl: Seizoenstarieven van boekingsmiddel

en: Set as inactive
nl: Zet als niet actief

en: Set cost of booking resource depends from number of selected booking days
nl: Vaste kosten van boekingsmiddel hangt af van het aantal geselecteerd boekingsdagen

en: Set inside of calendar as unavailable dates, which are reserved at these booking resources also
nl: Zet de binnenkant van de kalender als onbeschikbare dagen, die ook gereserveerd zijn in dit boekingsmiddel

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
nl: Zet deze waarde in de Vendor Name aan u toegewezen door Sage Pay of die u zelf gekozen hebt toen u zich aanmeldde.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
nl: Zet deze waarde in het XOR Encryption password aan u toegewezen door Sage Pay

en: Set user as
nl: Zet gebruiker als

en: Setting availability for days, depends from filter settings.
nl: Instelling beschikbaarheid voor dagen, hangt af van filter instellingen.

en: Setting cost, which depends from number of selected days for reservation
nl: Instelling kosten, die afhankelijk zijn van het aantal geselecteerde dagen voor reserveringen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings of showing "thank you" message or page, after reservation is done
nl: Instellingen voor het tonen van het "Dank U" bericht of pagina, nadat een reservering is gedaan

en: Settings rates for days, depends from filter settings.
nl: Instellingen tarieven voor dagen, afhankelijk van de filter instellingen

en: Several booking forms
nl: Verschillende boekingsformulieren

en: Several forms
nl: Verschillende formulieren

en: Short days view
nl: Korte dagen scherm

en: Show
nl: Laat zien

en: Show "thank you" message near calendar
nl: Laat "Dank U" bericht zien bij de kalender

en: Show / hide hints
nl: Toon / verberg hints

en: Show Reference Text Box
nl: Laat de referentie tekst box zien

en: Show all booking tables
nl: Laat alle boekingstabellen zien

en: Show at tooltip on calendar availability based on free booking resource items. %sCheck maximum support of visitors at %sone booking resource%s with selected number of visitors from booking form
nl: Laat een tooltip over kalender beschikbaarheid zien, gebaseerd op vrije items van boekingsmiddelen. %s Controleer maximum ondersteuning van bezoekers op %s een boekingsmiddel %s met geselecteerd aantal bezoekers van het boekingsformulier

en: Show at tooltip on calendar availability based on summ number of visitors, which can be at free booking resource items. %sCheck maximum support of visitors at %sall booking resources%s with selected number of visitors from booking form
nl: Laat een tooltip zien over beschikbaarheid gebaseerd op het totaal aantal bezoekers die vrije boekings items kunnen bezetten. %s Controleer het maximum aantal bezoekers bij  %s  alle boekingsmiddelen dat ondersteund kan worden %s met het geselecteerd aantal bezoekers van het boekingsformulier

en: Show availability
nl: Laat beschikbaarheid zien

en: Show hints
nl: Toon tips

en: Show legend
nl: Laat de legenda zien

en: Show payment description
nl: Laat betalingsomschrijving zien

en: Show resources of user:
nl: Laat middelen van de gebruiker zien:

en: Show settings of unavailable days of week
nl: Laat de instellingen van onbeschikbare dagen van de week zien

en: Show settings of user access level to admin menu
nl: Laat instellingen van gebruikers toegangsniveau tot het beheer menu zien

en: Show:
nl: Laat zien:

en: Showing cost at tooltip
nl: Laat kosten zien met tooltip

en: Showing title time
nl: Laat de titel tijd zien

en: Singapore Dollar
nl: Singapore Dollars

en: Specific days selections
nl: Selectie van specifieke dagen

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard booking resource cost
nl: Standaard boekingsmiddel kosten

en: Start Day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Start Time is invalid, probably by requesting time(s) already booked, or already in the past!
nl: Begin tijd is ongeldig, waarschijnlijk omdat er op de betreffende tijd al een boeking heeft plaatsgevonden of omdat de boeking in het verleden ligt!

en: Start day of range
nl: Begin dag van bepaald aantal

en: Start month:
nl: Begin maand:

en: Start time
nl: Begin tijd

en: Su
nl: Zo

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Sunday
nl: Zondag

en: Super Admin
nl: Super administrator

en: Superior
nl: Superieur

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kronen

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Franken

en: Taiwan New Dollars
nl: Taiwanese Nieuwe Dollars

en: Th
nl: Do

en: Thai Baht
nl: Thaise Baht

en: Thank you for your online reservation. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
nl: Dank u voor uw online reservering. %s We zullen u de informatie betreffende uw boeking zo spoedig mogelijk toesturen.

en: The amount, which be saved. Enter only digits.
nl: Het bedrag dat uitgespaard wordt. Alleen cijfers invoeren.

en: The booking is cancel by visitor.
nl: Deze boeking is geannuleerd door de bezoeker.

en: The booking is cancel successfully
nl: Deze boeking is succesvol geannuleerd

en: The code your customers will be using to receive the discount.
nl: De code die uw klanten gebruiken om de korting te krijgen

en: The content of field %sURL for bookings edit%s at %sgeneral booking settings page%s have to link to this page
nl: De inhoud van veld %s URL voor aanpassen van boekingen %s op de %s algemene boekingen instellingspagina %s heeft een link naar deze pagina

en: The cost for payment
nl: De kosten voor betaling

en: The date your coupon will expire
nl: De verloopdatum van de kortingsbon

en: The minimum total cost required to use the coupon
nl: Het minimum bedrag om een kortingsbon te kunnen gebruiken

en: The reservation %s for: %s has been  edited. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
nl: De reservering %s voor: %s is aangepast. %s U kunt deze boeking wijzigen op deze pagina: %s Dank U, %s

en: The reservation has been modificated
nl: Deze reservering is aangepast

en: There are no extended booking forms
nl: Er zijn geen uitgebreide boekingsformulieren

en: These %sfields confuguration is obligatory, for Sage payment%s system!
nl: De configuratie van deze %s velden is verplicht voor het Sage betalings %s systeem!

en: This booking resources is not exist
nl: Dit boekingsmiddel bestaat niet

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATE if your Sage Pay account supports those payment types
nl: Dit can zijn DEFERRED of AUTHENTICATE als uw Sage Betalings account dit soort betalings types ondersteund

en: This checkbox must be checked
nl: Deze checkbox moet aangevinkt zijn

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

en: This functionality exist at the %sBooking Calendar%s %sHotel Edition%s
nl: Deze functionaliteit bestaat in de %s Booking Calendar %s  %s Hotel Edition %s

en: This functionality exist at the %sBooking Calendar%s %sMultiUser%s version only
nl: Deze functionaliteit bestaat alleen in de %s Booking Calendar %s %s MultiUser %s versie

en: This functionality exist at the %sBooking Calendar%s %sPremium Plus%s and %sHotel Edition%s
nl: Deze functionaliteit bestaat in de %s Booking Calendar %s %s Premium Plus %s en %s Hotel Edition %s

en: This functionality exist at the %sBooking Calendar%s %sPremium%s, %sPremium Plus%s and %sHotel Edition%s
nl: Deze functionaliteit bestaat in de %s Booking Calendar %s %s Premium %s, %s Premium Plus %s en %s Hotel Edition %s

en: This functionality exist at the %sBooking Calendar%s %sProfessional%s, %sPremium%s, %sPremium Plus%s and %sHotel Edition%s
nl: Deze functionaliteit bestaat in de %s Booking Calendar %s %s Professional %s, %s Premium %s, %s Premium Plus %s en %s Hotel Edition %s

en: This is the Paypal Email address where the payments will go
nl: Dit is het PayPal E-mail adres waar de betallingen naar toe gestuurd worden

en: This is the currency for your visitors to make Payments
nl: Dit is de geldeenheid voor uw bezoekers om betalingen in te doen

en: This reservation is cancelled, because we do not receive payment and administrator do not approve it.
nl: Deze reservering is geannuleerd omdat we geen betaling hebben ontvangen en de beheerder het niet goed gekeurd heeft.

en: This shortcode %s is using for a page, where visitors can make %smodification%s of own booking(s), %scancel%s own booking or make %spayment%s after admin email payment request
nl: Deze afkorting %s wordt gebruikt voor een pagina, waar bezoekers %s wijzigingen %s kunnen doen in hun eigen boeking(en), hun eigen boeking kunnen %s annuleren %s of %s betalingen kunnen doen %s nadat de beheerder een betalingsverzoek per E-mail gedaan heeft

en: This shortcode %s is using for search form
nl: Deze afkorting %s wordt gebruikt voor het zoekformulier

en: This wordpress plugin is  %sshow all approved and pending bookings from past%s. Show how many each customer is made bookings. Paid versions support %sexport to CSV, print loyout, advanced filter%s.
nl: Deze WordPress plugin is %s laat alle goedgekeurde en wachtende boekingen uit het verleden zien %s. Laat zien hoeveel boekingen iedere klant gedaan heeft. Betaalde versies ondersteunen %s export naar CSV, print layout, uitgebreid filter %s.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time
nl: Tijd

en: Time Format
nl: Formaat tijd

en: Time or days filter
nl: Tijd of dagen filter

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Aan

en: Together
nl: Samen

en: Total booking resource cost
nl: Totale kosten boekingsmiddel

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Tu
nl: Di

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Type URL for bookings edit by %svisitors%s. You must use %s shortcode, at this page.
nl: Typ URL voor wijzigen van boekingen door %s bezoekers %s. Op deze pagina dien u deze %s snelcodes te gebruiken.

en: Type URL of %s"thank you" page%s
nl: Type de URL van %s "Dank U" pagina %s

en: Type default %sadmin email%s for checking reservations
nl: Type standaard %s beheerders E-mailadres %s om reserveringen te controleren

en: Type default %sadmin email%s from where this email is sending
nl: Typ de standaard %s beheerders e-mail %s van waar deze e-mail wordt verzonden

en: Type description of %scancellation%s for email template.
nl: Type beschrijving van %s annulering %s voor e-mail template

en: Type email subject for %spayment request%s. You can use these %s shortcodes.
nl: Type het e-mail onderwerp voor %s het betalingsverzoek %s. U kunt deze %s snelcodes gebruiken.

en: Type email subject for %svisitor after creation of a new reservation%s. Use these %s shortcodes.
nl: Typ e-mail onderwerp voor %s bezoeker na aanmaken van een nieuwe reservering %s. Gebruik deze %s snelcodes.

en: Type in miliseconds count of time for showing new reservation title
nl: Type de tijd in hoe lang de nieuwe reserverings titel getoond moet worden in milliseconden

en: Type title of new reservation %safter booking has done by user%s
nl: Type de titel van de nieuwe reservering %s na de boeking gedaan is door de gebruiker %s

en: Type your %savailability%s description
nl: Type uw %s beschikbaarheids %s beschrijving

en: Type your %scost%s description
nl: Type uw %s kosten %s omschrijving

en: Type your %semail message for approval booking%s at site
nl: Type uw %s e-mail bericht voor goedkeuring van boekingen %s op de site

en: Type your %semail message for checking booking%s in.
nl: Tyep uw %s E-mail bericht voor het controleren van een boeking %s.

en: Type your %semail message for deny booking%s at site
nl: Type Uw %s E-mail bericht om een boeking op de site %s af te wijzen

en: Type your %semail message for modification booking%s at site
nl: Type Uw %s E-mail bericht voor aanpassen van boekingen %s op de site

en: Type your %semail message for payment request%s
nl: Typ uw %s e-mail bericht voor het betalingsverzoek %s

en: Type your %semail message for visitor after creation new reservation%s at site
nl: Typ uw %s e-mail bericht vor de bezoeker na het maken van een nieuwe reservering %s op de site

en: Type your %send time%s
nl: Type uw %s eind tijd %s

en: Type your %sfilter name%s
nl: Type uw %s filter naam %s

en: Type your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
nl: Type uw %s minimun en maximum aantal dage voor de selectie van een periode %s

en: Type your %sminimum number of days for range selection%s
nl: Type uw %s minimum aantal dagen voor de selectie van een periode %s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
nl: Typ het %s aantal dagen voor periode selectie %s

en: Type your %sreason of payment%s request
nl: Type uw %s reden van betalingsverzoek %s

en: Type your %sspecific%s days number, which can be selected by visitors or leave it empty. Its can be several days seperated by comma. Example: 5,7
nl: Type uw %s specifiek %s dagen aantal, dat geselecteerd kan worden door bezoekers of laat het leeg. Het kunnen verschillende dagen zijn, gescheiden door een komma. Voorbeeld: 5,7

en: Type your %sstart time%s
nl: Type uw %s begin tijd %s

en: Type your %sstart%s time of booking for range selection
nl: Type uw %s begin %s tijd van de boeking bij een selectie van een periode

en: Type your date format for showing in emails and booking table. %sDocumentation on date formatting.%s
nl: Type uw datum formaat voor E-mails en boekings tabellen. %s Documentatie over datum formatteren. %s

en: Type your email subject for %sapproval of booking%s. You can use these %s shortcodes.
nl: Typ uw e-mail onderwerp voor %s goedkeuring van boekingen %s. U kunt deze %s snelcodes gebruiken.

en: Type your email subject for %schecking booking%s. You can use these %s shortcodes.
nl:  Type uw E-mail onderwerp voor %s controle van de boeking %s. U kunt deze %s afkortingen gebruiken.

en: Type your email subject for %sdeny of booking%s. You can use these %s shortcodes.
nl: Type uw email boekings onderwerp voor %s weigeren van boekingen %s. U kunt de volgende %s snelcodes gebruiken.

en: Type your email subject for %smodification of booking%s. You can use these %s shortcodes.
nl: Type Uw E-mail onderwerp voor %s aanpassing van boekingen %s. U kunt deze %s afkortingen gebruiken.

en: Type your time format for showing in emails and booking table. %sDocumentation on time formatting.%s
nl: Typ uw tijd formaat voor het tonen in e-mails en de boekingstabel. %s Documentatie m.b.t. formattering van tijd. %s

en: U.S. Dollars
nl: Amerikaanse Dollars

en: URL for bookings edit
nl: URL voor het wijzigen van boekingen

en: URL of "thank you" page
nl: URL van "Dank U" pagina

en: Unavailable days
nl: Niet beschikbare dagen

en: Uninstal / deactivation settings
nl: Instellingen voor de-installatie en de-activatie

en: Updated successfully
nl: Aanpassingen gelukt

en: Updating...
nl: Vernieuwen...

en: Upgrade
nl: Opwaardering

en: Use fixed time
nl: Gebruik vastgestelde tijd

en: Use these shortcodes for customization:
nl: Gebruik deze afkortingen voor aanpassingen:

en: Use this shortcodes:
nl: Gebruik deze afkortingen:

en: User  is Activated
nl: Gebruiker is geactiveerd

en: User  is Deactivated
nl: Gebruiker is gedeactiveerd

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User permissions Settings
nl: Instellingen van gebruikers rechten

en: User role
nl: Gebruikers rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users managment
nl: Management van gebruikers

en: Vendor Name
nl: Naam verkoper

en: Version
nl: Versie

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Visitors number apply to capacity
nl: Bezoekers aantal toepassen op capaciteit

en: We
nl: Wo

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Wide days view
nl: Brede dagen scherm

en: Work days
nl: Doordeweek

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
nl: Verkeerde boekingsnummer in URL. Waarschijnlijk is het nummer verlopen.

en: XOR Encryption password
nl: XOR encryptie wachtwoord

en: Years
nl: Jaren

en: You can Add or Delete booking resources at the top of this %spage%s
nl: U kunt boekingsbronnen toevoegen of verwijderen bovenaan deze %s pagina %s

en: You do not set any parameters for booking editing
nl: U heeft geen parameters voor het bewerken van boekingen ingesteld

en: You need to approve new reservation %s for: %s Person detail information:%s Currently new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
nl: U moet de nieuwe reservering %s voor: %s Gedetailleerde persoons informatie: %s Huidige nieuwe boeking wacht op goedkeuring. Bezoek het moderation panel %s Dank u, %s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s You can make payment at this page: %s  Thank you, %s
nl: U dient de betaling te voldoen %s voor de reservering %s op %s. %s U kunt de betaling voldoen op deze pagina: %s Dank u, %s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s You can make payment at this page: %s  Thank you, Reservation service.
nl: U moet een aanbetaling %s voor reservering %s op %s. %s U kunt de betaling doen op deze pagina: %s Dank u namens de reserverings service.

en: You need to make payment for reservation
nl: U dient de betaling voor de reservering te voldoen

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
nl: U moet een speciale afkorting [bookingedit] gebruiken om boekingen te kunnen wijzigen

en: Your entered code is incorrect
nl: De ingevoerde code is onjuist

en: Your reservation %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
nl: Uw reservering %s voor: %s is geannuleerd. %s Dank u, %s

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
nl: Uw reservering %s voor: %s is goedgekeurd. %sDank u, %s

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit this booking at this page: %s Thank you, %s
nl: Uw reservering %s voor: %s is goedgekeurd. %s U kunt deze boeking aanpassen op deze pagina: %s Dank u, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! Please, wait for the confirmation email.  %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
nl: Uw reservering %s voor: %s wordt nu verwerkt! Wacht U A.U.B. op de bevestigings E-mail. %s U kunt deze boeking aanpassen op deze pagina: %s Dank U, %s

en: Your reservation has been approved
nl: Uw reservering is goedgekeurd

en: Your reservation has been declined
nl: Uw reservering is afgewezen

en: access level
nl: toegangs niveau

en: all existing functionality
nl: alle bestaande functionaliteit

en: at booking calendar
nl: in de boekings kalender

en: at booking form
nl: op het boekingsformulier

en: at booking form nearly pay button
nl: op het boekingsformulier vlak bij de betaal knop

en: available
nl: beschikbaar

en: avalaibility filters
nl: Beschikbaarheids filters

en: can depends from numbrer of selected visitors
nl: kan afhangen van het aantal geselecteerde bezoekers

en: coupon
nl: kortingsbon

en: date
nl: datum

en: day
nl: dag

en: day(s)
nl: dag(en)

en: days
nl: dagen

en: delete all booking data
nl: verwijder alle boekingsgegevens

en: delete configuration
nl: verwijder instellingen

en: depends from season
nl: afhankelijk van het seizoen

en: discount
nl: korting

en: each user can have own bookings and booking resources
nl: elke gebruiker kan zijn egien boekingen en boekingsmiddelen hebben

en: email customization
nl: E-mail aanpassingen

en: enter/select the booking time
nl: voer in/selecteer de boekingstijd

en: fields customization
nl: velden aanpassingen

en: fixed deposit
nl: vaste aanbetaling

en: for
nl: voor

en: for 1 day
nl: voor 1 dag

en: for 1 hour
nl: voor 1 uur

en: for 1 night
nl: voor 1 nacht

en: for all days
nl: voor alle dagen

en: for logged in users
nl: voor ingelogde gebruikers

en: free
nl: gratis

en: from the cost of 1 day
nl: voor de kosten van 1 dag

en: here
nl: hier

en: hour
nl: uur

en: hour(s)
nl: uur (uren)

en: hours
nl: uren

en: in %srange to select%s
nl: in %s serie om te selecteren %s

en: in calendar
nl: in de kalender

en: in range selections
nl: in selectie van een periode

en: make user active
nl: Maak gebruiker actief

en: make user inactive
nl: maak gebruiker niet actief

en: month(s)
nl: maand(en)

en: no
nl: nee

en: of
nl: van

en: of each booking resource. Enter only digits.
nl: van ieder boekingsmiddel. Voer alleen getallen in.

en: of each booking resources. Enter only digits.
nl: van elke boekingsbron. Voer alleen cijfers in.

en: per 1 day
nl: voor 1 dag

en: search available resources at selected dates range
nl: zoek naar beschikbare middelen in de geselecteerde datum range

en: selection fixed several days
nl: selectie vaste bepaalde dagen

en: set user as
nl: zet gebruiker als

en: settings
nl: instellingen

en: several booking for 1 day
nl: verschillende boeking voor 1 dag

en: time
nl: tijd

en: to
nl: tot

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: use any other HTML tags (carefully).
nl: gebruik alle HTML codes (voorzichtig)

en: visitors
nl: bezoekers

en: when plugin deactivated
nl: als de plugin gedeactiveerd is

en: year(s)
nl: jaar (jaren)

en: yes
nl: ja
